This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Login Hasło


PoziomkaPoziomkaPoziomkaOferujemy wysoki poziom świadczonych przez Nas usług:

Poziomka Wykwalifikowana kadra.
Poziomka Realizowanie podstawy programowej w sposób atrakcyjny dla dziecka.
Poziomka Rodzinna atmosfera.
Poziomka Przedszkole zapewnia posiłki – catering.
Poziomka Przyjazne warunki dla rozwoju dziecka (duży pas zieleni, ogród, plac zabaw).
Poziomka Indywidualne podejście.
Poziomka Minimum 2 opiekunów.
Poziomka Dokumentowanie pobytu dziecka w przedszkolu (zdjęcia z prac, zabaw,itd)

Cele :

Poziomka Wspomaganie i ukierunkowywanie indywidualnego rozwoju dzieci zgodnie z ich możliwościami rozwojowymi.
Poziomka Wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień oraz kształtowanie czynności intelektualnych potrzebnych im w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji.
Poziomka Kształtowanie u dzieci odporności emocjonalnej koniecznej w nowych i trudnych sytuacjach, w tym także do łagodnego znoszenia stresów i porażek.
Poziomka Rozwijanie u dzieci umiejętności społecznych, które są niezbędne w poprawnych relacjach dzieci z osobami dorosłymi.
Poziomka Stworzenie warunków sprzyjających wspólnej i zgodnej zabawie oraz nauce dzieci o zróżnicowanych możliwościach fizycznych i intelektualnych.
Poziomka Troska o zdrowie dzieci i ich sprawność fizyczną.
Poziomka Wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez wszelkie formy artystyczne.
Poziomka Stwarzanie warunków do rozwoju samodzielności dzieci, dążenia do osiągania celów, kształtowanie umiejętności obserwacji otaczającego środowiska, ułatwienie zrozumienia zjawisk zachodzących w otoczeniu dziecka oraz poszukiwania informacji.
Poziomka Poziomka Uczenie dzieci bezpiecznych i pro-zdrowotnych zachowań.
Poziomka Współdziałanie z rodziną poprzez wspomaganie jej w wychowaniu dzieci oraz rozpoznawanie możliwości rozwojowych dziecka.
Poziomka Zapewnienie dzieciom możliwości udziału w zajęciach dodatkowych, które mogą być finansowane ze środków przedszkola lub dodatkowych opłat ponoszonych przez rodziców.