Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Login Hasło


PoziomkaPoziomkaPoziomkaOferujemy wysoki poziom świadczonych przez Nas usług:

Poziomka Wykwalifikowana kadra.
Poziomka Realizowanie podstawy programowej w sposób atrakcyjny dla dziecka.
Poziomka Rodzinna atmosfera.
Poziomka Przedszkole zapewnia posiłki – catering.
Poziomka Przyjazne warunki dla rozwoju dziecka (duży pas zieleni, ogród, plac zabaw).
Poziomka Indywidualne podejście.
Poziomka Minimum 2 opiekunów.
Poziomka Dokumentowanie pobytu dziecka w przedszkolu (zdjęcia z prac, zabaw,itd)

Cele :

Poziomka Wspomaganie i ukierunkowywanie indywidualnego rozwoju dzieci zgodnie z ich możliwościami rozwojowymi.
Poziomka Wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień oraz kształtowanie czynności intelektualnych potrzebnych im w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji.
Poziomka Kształtowanie u dzieci odporności emocjonalnej koniecznej w nowych i trudnych sytuacjach, w tym także do łagodnego znoszenia stresów i porażek.
Poziomka Rozwijanie u dzieci umiejętności społecznych, które są niezbędne w poprawnych relacjach dzieci z osobami dorosłymi.
Poziomka Stworzenie warunków sprzyjających wspólnej i zgodnej zabawie oraz nauce dzieci o zróżnicowanych możliwościach fizycznych i intelektualnych.
Poziomka Troska o zdrowie dzieci i ich sprawność fizyczną.
Poziomka Wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez wszelkie formy artystyczne.
Poziomka Stwarzanie warunków do rozwoju samodzielności dzieci, dążenia do osiągania celów, kształtowanie umiejętności obserwacji otaczającego środowiska, ułatwienie zrozumienia zjawisk zachodzących w otoczeniu dziecka oraz poszukiwania informacji.
Poziomka Poziomka Uczenie dzieci bezpiecznych i pro-zdrowotnych zachowań.
Poziomka Współdziałanie z rodziną poprzez wspomaganie jej w wychowaniu dzieci oraz rozpoznawanie możliwości rozwojowych dziecka.
Poziomka Zapewnienie dzieciom możliwości udziału w zajęciach dodatkowych, które mogą być finansowane ze środków przedszkola lub dodatkowych opłat ponoszonych przez rodziców.